هتل برج العرب دبی

یکی از مجلل ترین و شیک ترین هتل های دبی هتل 7 ستاره برج العرب می باشد که در 280 متری از ساحل جمیرا واقع شده است. طراحی و معماری این هتل مثل بادبان کشتی است. این هتل 231 متر ارتفاع، 70 طبقه و 202 سوئیت کاملا مجلل دارد.هتل برج العرب دبی را عنوان سنبل جهان عرب به علت طراحی آن می دانند ولی طراحان غربی نمای رو به ساحل این هتل را به صورت صلیب طراحی کرده اند. رستوران این هتل یکی از 10 رستوران برتر دنیا می باشد. از بلند ترین لابی آتریوم در جهان متعلق به این هتل است و اگر در لابی بایستید به سقف هتل نگاه کنید ، متوجه عظمت سازه ای که در آن اقامت دارید خواهید شد . با توجه به اندازه بسیار وسیع برج العرب دبی، این هتل تنها 202 سوئیت دارد و علت آن هم بزرگ بودن همه ی سوئیت های برج العرب است .ساخت برج العرب در زمان خودش حدود 650 میلیون دلار هزینه در بر داشت که با این حساب اگر سالیان سال همه سوئیت ها به بالاترین قیمت و تمام مدت اجاره داده شود ، با توجه به هزینه های جاری برج ، این سرمایه گذاری بازگشت نخواهد داشت. این هتل نمادی از شهر دبی است که مسافران تور دبی و یا هر جای دیگر با دیدن تصویری از این هتل متوجه دبی می شوند.

امکانات هتل برج العرب دبی :

پذیرایی و خوش آمد گویی از گردشگران تور دبی، نوشیدنی، دسر و سبد میوه به محض رسیدن، ایکس باکس و پلی استیشن برای کودکان، کنترل امکانات سوئیت با ریموت، کلا رایگان، ساحل اختصاصی، پارک آبی رایگان، ست کامل لوازم بهداشتی و عطر و ادکلن برای خانم ها و آقایان مارک هرمس انگلستان، ترانسفر رایگان لوکس، پیشخدمت اختصاصی، این هتل دارای رستوران هاو غذاهای متفاوتی است که در بالای هتل قرار دارد و گردشگران تور دبی باید از آسانسورهای شیشه ای برای رفتن به این رستوران ها استفاده کنند. یکی دیگر از رستوران های این هتل رستوران المهرا می باشد که در آن اکواریوم غول پیکری با ماهی های بسیار زیبا وجود دارد.

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.